lv
Pieslēgties Reģistrēties

Palīdzība

Cik bieži portālā tiek atjaunota informācija?

Dati no Uzņēmuma Reģistra tiek atjaunoti katru stundu, savukārt kredītvēsture un CrefoScore indekss vienreiz diennaktī.

Ko darīt, ja Jūs aizmirsāt savu paroli?

Gadījumā, ja Jūs aizmirsāt savu paroli, sistēmas galvenajā mājaslapā labajā pusē "Reģistrēties", kur redzama saite „Aizmirsāt paroli?”. Pēc saites atvēršanas, parādīsies paroles atjaunošanas lapa. Nepieciešams norādīt e-pastu, kas tika norādīts, reģistrējoties sistēmā. Kad tas izdarīts, jāspiež poga „Atjaunot”. Uz e-pasta adresi tiek nosūtīta vēstule ar paroles atjaunošanas saiti.

Kā nomainīt paroli?

Jāatver sistēmas izvēlne „Lietotāja profils”, lapas apakšā tiek norādīta sadaļa „Paroles maiņa”. Zemāk redzamajā tabulā norādīti paroles maiņas nosacījumi. Lai pabeigtu paroles maiņas procesu, jānospiež poga „Nomainīt paroli”.

Ko darīt, ja netiek lietota neviena no internetbankām, ar kuru ir iespējams reģistrēties?

Gadījumā, ja Jūs nevarat piereģistrēties portālā, jo netiek lietota neviena no internetbankām, nepieciešams sazināties ar CrediWeb klientu atbalsta dienesta speciālistiem pa tālruni +371 67 501 335 (darba dienās no 9:00 līdz 17:30) vai pa e-pastu: support@crediweb.lv

Kā papildināt savu CrediWeb kontu?

Lietotāja profila uzstādījumos jāizvēlas sadaļa “Konta papildināšana”. Tālāk izvēlnes laukā “Maksājuma summa” jānorāda summa, kādā apjomā Jūs vēlaties papildināt CrediWeb kontu. Tālāk jāizvēlas kāda no piedāvātajām internetbankām, ar kuras starpniecību tiks papildināts konts. Lai konts veiksmīgi tiktu papildināts, jānospiež poga “Papildināt".

Kā pārbaudīt konta bilanci?

Kad pārskaitījums tiks veikts, summa atspoguļosies „Konta papildināšana”, sadaļā “Konta atlikums”.

Kā iespējams nomainīt portāla lietošanas valodu?

Lietošanas valodu ir iespējams nomainīt ieejot lietotāja profila uzstādījumos un izvēloties sadaļu - “Lietotāja profils”, laukā – “Lietotāja informācija”, izvēlnes sadaļā "Valoda", iespējams izvēlēties vienu no trīs piedāvātajām valodām (latviešu, krievu un angļu).

Kas jādara, ja nepieciešams dzēst vai izveidot jaunu lietotāju?

Izmaiņas lietotāju sarakstā var veikt lietotāji, kam piešķirtas administratora piekļuves tiesības, ieejot lietotāja profila uzstādījumos un izvēloties sadaļu - “Lietotāju saraksts”.

Kur var apskatīties veiktos pieprasījumus?

Lietotāja profila uzstādījumos jāizvēlas sadaļa “Pieprasījumi”, kur iespējams izvēlēties pieprasījuma veidu, kā arī atlasīt laika periodu, par kuru tie tika veikti.

Pēc cik ilga laika informācija par neizpildītajām saistībām nonāk kredītvēsturē?

Informācija par neizpildītajām saistībām nonāk kredītvēsturē, kad saistību izpildes kavējums ir ilgāks par 60 dienām un ir iestājies iebildumu izteikšanas termiņš.

Cik ilgi kredītvēstures datubāzē tiek glabāta informācija par juridiskām personām?

Informācija kredītvēstures datubāzē tiek glabāta 10 gadus no parāda samaksas dienas, ja netiek veikta samaksa, informācija tiek glabāta kredītvēstures datubāzē līdz prasījuma tiesību noilguma izbeigšanas dienai.

Kāds labums ir no CrefoScore indeksa?

CrefoScore indekss palīdz novērtēt uzņēmuma maksātspēju, sniedz iespēju izvērtēt darījuma riskus, kā arī palīdz pieņemt ātrus kredītlēmumus.

Vai ir ierobežojumi lietotāju skaitam viena uzņēmuma ietvaros?

Uzņēmumam var būt neierobežots lietotāju skaits.

Kurā brīdī tiek fiksēts pirkums par Latvijas vai ārvalstu uzņēmumu izziņām?

Latvijā un ārvalstīs reģistrēto uzņēmumu meklēšana ir bezmaksas. Atrodot nepieciešamo uzņēmumu, lietotājam parādās informācija par portālā piedāvāto produktu izcenojumiem, un tikai tad, kad lietotājs ir nospiedis pogu “Pirkt”, pirkums tiek reģistrēts.

Kurā sadaļā ir iespējams atrast informāciju par ārvalstu uzņēmumiem?

Izziņas par ārvalstu uzņēmumiem ir pieejamas pirmajā mājsalapas meklēšanas sadaļā, norādot meklētājā nepieciešamo valsti un aizpildot norādītās sadaļas.

Kāda informācija tiek iekļauta kredītizziņās par ārvalstu uzņēmumiem?

Kredītizziņās par ārvalstu uzņēmumiem tiek iekļauta informācija par uzņēmuma reģistrācijas datiem, maksātspējas vērtējums, informācija par finansiālo stāvokli u.c., kas pieejama saskaņā ar konkrētās valsts likumdošanu un informācijas pieejamību.

Ārvalstu kredītizziņas paraugs (PDF)